100 AMAZING DAYS

Witajcie,

Przez ostatnie kilka miesięcy, moje życie w znacznym stopniu kręci się wokół pracy. Z rozżaleniem przyznaję, że zatraciłam się w obowiązkach, tempie życia w Dubaju i przestałam zauważać, jak wielkim szczęściem jestem obdarowywana każdego dnia. W zeszły weekend przeglądałam swoje konto na Instagramie (nie wiem czy ktoś jeszcze to robi, ale ja tak, ponieważ tam dzielę się tym co ważne, konto to traktuje jak wirtualny album ze wspomnieniami) i dopiero patrząc na te zdjęcia, uświadomiłam sobie jak aktywne dla mnie były te ostatnie dwa miesiące. Jak wiele fantastycznych miejsc odwiedziłam i ile dobrych rzeczy przydarzyło mi się w tym czasie. Jednocześnie niewiele z tego korzystając, właśnie przez ciągłe myślenie o pracy, o swoich obowiązkach i o tym jak być bardziej wydajnym, w ciągu tej krótkiej doby. Wszystkie fantastyczne zdarzenia, czy radości, dosłownie przemykały mi przez palce.

Dlatego też, postanowiłam trochę nad sobą popracować. Zatrzymać się nad tym co ważne i piękne w moim życiu. Od jutra, przez 100 kolejnych dni, codziennie rano będę wypisywać 3 rzeczy, za które jestem wdzięczna, w ciągu dnia fotografować i dzielić się szczęściem, jednocześnie je celebrując, a wieczorem spisywać 3 niesamowite (dla mnie) wspomnienia z minionego dnia. Warunkiem tego wyzwania jest to, że niczego nie mogę robić na siłę. Chcę uchwycić jedynie prawdziwe chwile szczęścia i całkowicie im się poświecić, choćby na krótki moment. Pierwszy wpis pojawi się pojutrze, ale jeśli ktoś ma ochotę wcześniej zobaczyć zdjęcia, to zapraszam na moje konto na Istagramie, gdzie codziennie będą pojawiać się radości z danego dnia.

Równocześnie od jutra zaczynam wyzwanie: 30 DNI NA DIECIE SUROWEJ. Czuję, że mój organizm potrzebuje oczyszczenia, jak to mówią “w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Myślę, że to wyzwanie doda mi energii, dzięki czemu bardziej będę doceniać otaczającą mnie rzeczywistość i korzystać z codziennych dobrodziejstw.

Do jutra…

– ENGLISH –

For the past few days my mind runs only around my work. I totally get lost in my responsibilities, in the speed of life in Dubai and to be honest I forgot to be grateful for the small happiness which happened to me and around me every single day. In the last weekend I was looking at my Instagram account and I realized that for the last two months, my life was quite active and I have to admit it was an AMAZING time. Unfortunately my mind was in totally different places and most of the stuff I was doing automatically, without celebrating these special moments.

That’s why I decided to work on myself. Stop running, start taking the moments. For the next 100 days I will write down at the morning 3 things I’m grateful for, taking photos during the day if something will make me happy and before went sleep I will write down 3 the most amazing things that happened this day. All photos you will be able see here and on my Instagram account.

At the same time I’m taking challenge of 30 DAYS ON RAW VEGAN DIET. I feel my body is a bit heavy and storage lots of water from high in salt meals. I believe these two challenges will go together very well. I believe I can do it.

Did you ever tried any of this challenges?

Advertisements

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s