JULY SUMMARY – PART 3

worldbyjasmine - JulyShopping

Witajcie!

Ostatnie na mojej lipcowej liście były zakupy, z czego najważniejszą była czarna torebka. Miałam przeznaczone na nią 700AED (600PLN). Udało mi się znaleźć porządnie wykonaną torebkę, której cena mieściła się w moim budżecie. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że kupiłam ją w pierwszym sklepie, do którego się udałam – Charles&Keith. Nie jest to moja pierwsza rzecz z tego sklepu, mam już od nich jedną torebkę i widoczny na zdjęciu portfel, kupiony w lutym podczas DUBAI SHOPPING FESTIVAL. Planuję zrobić o nim osobny post, ze szczegółowymi zdjęciami, bo faktycznie jest tego wart.

Moi Drodzy Czytelnicy, z góry przepraszam, za jakość załączonych zdjęć (z fleszem), ale Canon 7D, z którego zwykle korzystam, zostawiłam w biurze. Zdjęcia do tego postu, wykonane zostały mega starym aparatem z firmy Nikon, a wierzcie mi, że i tak sporo się z nimi nagimnastykowałam.

– ENGLISH –

Last on my July Plan list was shopping, the most important – black handbag. I had intended for this 700AED (190USD). I found a neatly made ​​bag, in price which was in my budget. The most surprised me fact, that I bought it in the first store I went to – Charles & Keith. This is not my first thing from this store, I already have one bag and wallet visible on the picture, which I bought in February during the DUBAI SHOPPING FESTIVAL.

Czarna torebka CHARLES&KEITH – 475AED (400PLN) / Black bag from CHARLES&KEITH – 475AED (130USD)

Solidna, z dopracowanymi detalami torebka, nieskórzana, ale bardzo dobrej jakości. Jej poprzedniczkę z tej samej firmy, męczyłam dzień w dzień przez pól roku i do tej pory, nie widać na niej żadnych oznak noszenia. Nic się nie odkształciła. Wierzę, że z tą będzie podobnie.

Solid, with huge attention to the details, not leather bag, but in very good quality. The first purse from this company, I wore almost everyday for a half year and so far I don’t find any signs of wearing it. Nothing is deformed. I believe that with this bag will be the same.

worldbyjasmine - JulyCosmetics

Ponieważ zostało mi jeszcze 225AED, więc zamiast odłożyć je do skarbonki, ciesząc się zaoszczędzonymi pieniędzmi, jak typowa kobieta… wydałam. Ponieważ na stronie www.luxola.com oferowali 35% zniżkę od produktów już przecenionych, nie mogłam się nie skusić.

Still I had 225AED, so instead of save the money, as a typical woman … I spent. On www.luxola.com they offered 35% discount from already discounted products, I could not be more tempted.

Odżywka do włosów i do ciała “Harmonic” z INTELLIGENT NUTRIENTS – 233AED (197PLN) za 900ml / Harmonic Conditioner from INTELLIGENT NUTRIENTS – 233AED (63USD) for 900ml

Zapłaciłam za nią 108AED (91PLN). Nie nadaje się do moich włosów, nie robiła z nimi dosłownie nic, dlatego stosuje ją do ciała. W tej roli sprawdza się świetnie, super nawilża i odżywia skórę. 1/3 opakowania przelałam do innego pojemniczka, z którego korzysta mój mąż. On uwielbia ją do włosów. Dzięki zawartości mentolu (chyba), odżywka ma działanie orzeźwiające, lekko chłodzące, ale praktycznie niewyczuwalne przy nakładaniu na ciało.

I bought it for 108AED (29USD). It’s not suitable for my hair. This conditioner didn’t do anything with them, so I’m using it only for my body. In this role it works perfectly, super-moisturising and nourishing my skin. I’m sharing this conditioner with my husband. He loves it for hair. Because of menthol (I guess), this product is super refreshing.

Odnawiający żel pod oczy z INTELLIGENT NUTRIENTS – 203AED (172PLN) / Renewal Complex Eye Gel from INTELLIGENT NUTRIENTS – 203AED (55USD)

Zapłaciłam za niego 98AED (83PLN). Ma konsystencje mlecznego żelu. Stosuje go na noc od dwóch tygodni. Na chwilę obecną nie zauważyłam jakiegoś niesamowitego działania. Dobrze nawilża, umiarkowanie szybko się wchłania i jest produktem “naturalnym”. Oryginalna cena zdecydowanie wygórowana.

I bought it for 98AED (26USD). It has the milk-gel consistency . I’m using it at night since two weeks. At the moment, I didn’t see any spectacular action. Well moisturized, absorbed after few minutes and it’s made from natural ingredient. Good cream, but not worth the original price.

Mus samoopalający(?) z BARRY M – 60AED (50PLN) / Self Tan Mousse from BARRY M – 60AED (16USD)

Na koniec zakup z Bootsa. Jeszcze go nie używałam, ale jutro rano będzie jego premiera na moich mega jasnych nogach. Nawet nie wiecie jak bardzo się boje. Ostatni raz tego typu produkty stosowałam jako nastolatka, 12-13 lat temu. Takie miałam z nimi przejścia, że na wiele lat z nich zrezygnowałam.

At the end purchase I made in the Boots Pharmacy. I didn’t use it yet, but tomorrow morning will be the big premiere (on my extremely white legs). You have no idea how much I’m afraid of it. Last time I used this type of products when I was a teenager, 12-13 years ago. I had a bad experience and for many years I gave up with them.

Your Jasmine

Advertisements

8 comments

  1. Śliczna torebka. Zajrzałam na ich stronę internetową. Mają fajne rzeczy. Używałam tego musu z BarryM. Średni, bo trzeba długo czekać na efekty. Mam dość ciemną karnację, wiec może u ciebie lepiej się sprawdzi. Super blog. Pozdrawiam z Holandii.

    Like

    1. Od aplikacji minęło prawie 5 godzin. Na raze nic 😦 Możliwe, że trzeba to 3-4 dni z rzędu aplikować. Popróbuję. Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie 🙂 Pozdrawiam.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s