REN – RADIANCE PERFECTION SERUM

worldbyjasmine - ren1

Witajcie!

Kolejny fantastyczny kosmetyk, który całkowicie skradł moje serce, to SERUM RADIANCE PERFECTION z firmy REN. W teorii produkt ten powinien przywracać cykl energetyczny skóry, oraz wyrównywać jej koloryt. W efekcie będzie ona wyglądać promiennie, świetliście i świeżo, czyli młodzieńczo :-). Ciężko mi się z tym nie zgodzić. Stosuje to serum od dwóch miesięcy, co drugi dzień, rano, zamiennie z moim ukochanym boosterem od Rachel K (TUTAJ możecie przeczytać recenzję). Od kiedy go używam, moja skóra wygląda na zdrowszą i bardziej wypoczętą. Efekt ten jest subtelny, nadal wymagający czasu, ale widoczny i to nie tylko bezpośrednio po aplikacji. Jeśli wasza cera jest poszarzała i wygląda niezdrowo, to polecam stosować się do zaleceń producenta i aplikować serum rano oraz wieczorem. Dla mnie, jest ono jedynie uzupełnieniem, do mojej prawie już skomponowanej, idealnej pielęgnacji skóry. Wkrótce podzielę się nią z Wami, ale chce najpierw zrecenzować poszczególne produkty, które się na nią składają.

30ml serum, zamknięte jest w bardzo ładnym i solidnym opakowaniu z pompka. Wchłania się błyskawicznie, a na całkowite pokrycie produktem twarzy i szyi, wystarczą dwie pompki. Serum stosujemy pod krem nawilżający, gdyż nie ma on w sobie takich właściwości, nie w tym celu został stworzony. Na stronie http://www.luxola.com (skąd zamówiłam ten produkt), serum kosztuje 240AED (200PLN). Nie wiem czy zapłaciłabym za niego aż tyle. Kupiłam go z 30% rabatem i taka cena jest jak najbardziej adekwatna do jakości.

– ENGLISH –

Another fantastic cosmetic that completely stole my heart, it’s SERUM RADIANCE PERFECTION from REN company. In theory this product is formulated to reboot the skin’s energy cycle, visibly perfect skin tone and leave skin looking energised, radiant and luminous. It’s hard to disagree. I using this serum since two months, every other day, in the morning, alternately with my favorite booster from Rachel K (HERE you can read the review). Since I use it, my skin looks healthier and more calmed. The effect is subtle, still need a time, but visible, not only after application. If your skin is ashen and doesn’t look healthy, I recommend you to follow the producer recommendation and applying the serum in the morning and in the evening. For me, it’s only complement to my almost completed, perfect skin care. Soon I will share it with you, but first I want to review the products that make it up.

30ml serum is closed in chic and solid container with pump. Absorbed immediately and two pump of the product is enough for face and neck. On the serum should be applied moisturizer. On the http://www.luxola.com (where I ordered the product), serum costs 240AED (65USD). I don’t know if I’d paid for it so much. I bought it with 30% discount and this price is the most adequate to the quality.

worldbyjasmine - ren2

Skład serum jest długi ale całkiem dobry / The list of ingredients is long but quite good:
(Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water, Glycerin, Oryza Sativa (Rice) Germ Oil, Alcohol Denat., Cetearyl Olivate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Phospholipids, Sorbitan Olivate, Mannitol, Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Seed Oil, Phenoxyethanol, Yeast Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxymethylglycinate, Panax Ginseng Root Extact, Tocopherol, Xanthan Gum, Lactic Acid, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycogen, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Rumex Occidentalis Extract, Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract, Gynostemma Pentaphyllum Leaf Extract, Limonene, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Passiflora Quadrangularis Fruit Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Parfum* (Fragrance), Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Potassium Sorbate, Sodium Bisulfite *100% Natural Fragrance – Parfum 100% Naturel ).

Produkt nie zawiera parabenów, oleju mineralnego, ani nie jest sztucznie perfumowany. Nie jest też testowany na zwierzętach, co dla mnie osobiście jest ogromnym plusem. Serdecznie polecam Wam to serum, szczególnie jeśli Wasza skóra jest poszarzała. Na chwile obecna jest to mój jedyny produkt z firmy REN, ale zdecydowanie zachęcił mnie do zakupu kolejnych. Myślę, że następna będzie maska z tej samej serii – Glycolactic Radiance Renewal Mask. Poczekam jednak na promocje, bo cena wyjściowa to ponad 250AED (210PLN).

– ENGLISH –

The product is free from parabens, mineral oil, and artificial fragrances. It’s also not tested on animals, which for me is a huge plus. I really recommend you this serum, especially if your skin is ashen. At the moment this is my only product from REN company, but definitely encouraged me to buy another. I think the next will be mask from the same series – Glycolactic Radiance Renewal Mask. But I’ll wait for promotions because the regular price is above 250AED (68USD).

worldbyjasmine - ren3

Próbowałyście? A może macie już swoje perełki z tej firmy? / Did you tried it? Or maybe you have some favorite products from this company?

Your Jasmine

Advertisements

4 comments

  1. Uwielbiam czytać twój blog. Szczególnie posty o dubaju. Lubie kosmetyki, ale te które ty recenzujesz są dla mnie za drogie. Nie używasz niczego z niższej póki cenowej? Poza tym same pozytywne recenzje. A co z bublami? Plzzz odpisz.

    Like

    1. Dziękuję za miłe słowa z pierwszej części Twojego komentarza 🙂 Jeśli chodzi o kosmetyki, to mam kilka tańszych produktów, które sukcesywnie będę recenzować. Kosmetyki, które do tej wybrałam do recenzji, nie znalazły się tutaj przypadkiem. Planuje podzielić się moją codzienną pielęgnacją oraz codziennym makijażem. Chce jednak najpierw zrecenzować poszczególne produkty, żeby było wiadomo o czym mówię i żebym później nie musiała w jednym poście, recenzować po łebkach kilku kosmetyków. Mój blog istnieje zaledwie od 2 miesięcy, wiec proszę Cię jeszcze o trochę cierpliwości. Co do bubli, to oczywiście zdarzają się i takie, jednak zawsze staram się znaleźć dla nic funkcję zastępczą. Rolujący się lub drażniący moje oczy krem, używam tylko na szyje i dekolt. Za ciemny podkład, mieszam z mega jasnym produktem z firmy Illamaqua, itd. Postaram się zebrać kilka “przereklamowanych” produktów i stworzyć post o kosmetykach, których nie polecam. Pozdrawiam.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s