JUNE SUMMARY – part 3

Ostatnia część moich czerwcowych podsumowań to zakupy. Co tam będę opowiadać, sami zobaczcie / The last part of my June Summaries – shopping.

IMG_9568

Bezszwowy biustonosz do ćwiczeń z firmy ZELLA – 110AED (90PLN) / ZELLA Strappy Seamless Bra – 110AED (30USD)

Bardzo wygodny, świetnie radzi sobie z utrzymywaniem biustu na miejscu, niezależnie od wykonywanych ćwiczeń. Nie miałam okazji testować go podczas biegu, ponieważ o tej porze roku wybieram raczej ćwiczenia domowe. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Very comfortable, great for any of activity. I had no chance to test it while running. At this time of year, mostly I’m choosing exercise in my home. I’m very happy with the purchase.

Serum do rzęs z Diora – 170AED (140PLN) / Dior Lash Plumping Serum – 170AED (46USD)

Od ponad 2 tygodni stosuje go na noc, więc jest jeszcze za wcześnie, żeby produkt miał okazję zadziałać (jeśli wogóle). Rzadko stosuje go jako serum pod maskarę, w sumie tylko wtedy, kiedy decyduje się użyć tuszu również z Diora (Dioshow black out), który w moim przypadku zupełnie się nie sprawdził. Dosłownie chwilę po nałożeniu moje rzęsy opadają, a tusz nie tylko je skleja, ale również powoli z nich „zanika”, migrując po oczy i tworząc ohydny efekt pandy. Serum to bardzo pomaga mi w zużywaniu tej maskary, takie duo jestem w stanie zaakceptować.

Since more than two weeks I used it for the night. It’s still too early for the  product to had opportunity to show, how it works (if any). Very rarely i’m using it as a serum under mascara, only when i’m using another Dior product – Dioshow Black Out, which by my opinion is totally worst. A moment after application my lashes going down. Mascara not only sticks them together, but also slowly “disappear” from my lashes, by migrating under my eyes and creating panda effect. Serum helps me to wear this mascara and I’m able to accept this duo.

BRTC – Rozjaśniający krem BB – 143AED (118PLN) / BRTC – Whitening BB Cream – 143AED (39USD)

Ah… Za ciemny 😦 Do tego ma raczej słabe krycie. Mieszam go z brzoskwiniową bazą z Etude House i powoli spróbuję go zużyć.

Too dark 😦 Also the coverage is very poor. I mixing it with the peach base from Etude House, and slowly trying to use it.

Puder transparentny z Laura Mercier – 189AED (156PLN) / Laura Mercier – Matte Transparent Powder – 189AED (51USD)

Po 4 opakowaniach transparentnego pudru z firmy MAC, miałam ochotę spróbować coś innego. Czytałam wiele dobrych opinii o tym produkcie i faktycznie się nie zawiodłam. Działa bardzo podobnie do mojego ulubieńca z MACa. Jestem bardzo zadowolona.

After 4 packs of Pres + Prime Transparent Finishing Powder from MAC I wanted to try something different. I’ve read many good reviews of this product and in fact I wasn’t disappointed. It works very similarly to my favorite product from MAC. I’m very happy with it.

Szczegółowe recenzje pojawią się na blogu, ale prawdopodobnie dopiero, jak już będę dobijać się do końca opakowań.

Mimo natłoku pracy, związanej z trwającym okresem RAMADANU (wtedy nadchodzącym), uważam ten miesiąc za bardzo udany. Zarówno z książkami jak i filmami trafiłam idealnie. Nie było szans na nudę. Co do zakupów, to bardzo żałuję tego kremu bb. Mimo przeglądania zdjęć w internecie nie udało mi się trafić z kolorem (zamawiałam on-line). No cóż… jakoś to przeboleję i spróbuję wykorzystać jak najwięcej dam radę. A jak u Was z realizacją czerwcowych planów?

Your Jasmine

Advertisements

One comment

 1. I leave a leave a response each time I appreciate a article on a blog or
  if I have something to valuable to contribute to the conversation. It’s triggered by the sincerness displayed in the post I browsed.
  And after this post JUNE SUMMARY – part 3 | world by jasmine.
  I was actually excited enough to post a thought
  🙂 I actually do have a few questions for you if it’s okay.
  Could it be only me or do some of the remarks look as
  if they are left by brain dead folks? 😛 And, if
  you are posting at additional sites, I would like to keep
  up with anything fresh you have to post. Could you
  make a list all of your communal pages like your twitter feed, Facebook page
  or linkedin profile?

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s