ALPHA H – MICRO CLEANSE EXFOLIATOR

IMG_8366

Witajcie!

Zapewne dobrze już znacie firmę ALPHA-H. Szczególnie rozsławiła się dzięki swojemu tonikowi LIQUID GOLD. Ja również posiadam ten produkt, jak również kilka innych. Połowę uwielbiam, połowę męczę (nie dlatego że są złe, ale dlatego, że mam lepsze). Dzisiaj chciałabym pokazać Wam mojego faworyta z tej firmy – MICRO CLEANSE EXFOLIATOR do twarzy. Zdaniem producenta ‘jest to „mikrodermabrazja w tubce”. Natychmiast oczyszcza skórę, pory i mieszki włosowe z martwego naskórka, zaskórników i zanieczyszczeń. Wygładza drobne linie i zmarszczki’. Stwierdzenie „mikrodermabrazja w tubce” długi czas skutecznie odstraszało mnie od tego produktu. Bałam się, że dla mojej delikatnej i bardzo cienkiej skóry jego działanie będzie zbyt inwazyjne. Ponieważ nie znalazłam w Dubaju produktów ALPHA-H stacjonarnie, a bardzo chciałam wypróbować, zamówiłam je z singapurskiego sklepu internetowego. Wszystkie szczegóły znajdziecie na końcu posta. Zamawiając wspomniany Liquid Gold dostałam w prezencie próbkę tytułowego micro cleanse exfoliator. Długi czas przeleżała ona w łazience w koszyczku z próbkami. Któregoś dnia po uwolnieniu się z kataru, moja skóra wokół nosa była okropnie przesuszona, a proces regeneracji takiej skóry to przynajmniej kilka dni. Uznałam, że łatwiej będzie porządnie to spilingować. Mój skrub do twarzy okazał się jednak zbyt delikatny i wtedy przypomniałam sobie o tej próbce. Użyłam i od razu się zakochałam. Okazało się, że produkt wcale nie jest taki zabójczy (mam tutaj na myśli grubość ziarenek). Są one drobne, ale tak świetnie oczyszczają skórę, że jestem przekonana, że nawet osoby z tłusta skóra będą zadowolone z tego produktu. Fantastycznie oczyścił mi skórę a do tego orzeźwił, dzięki działaniu chłodzącemu. Po spłukaniu twarz była super napięta, ale nie przesuszona. Nie chciałam od razu dać się ponieść, miałam doświadczenie z produktami, które w postaci próbki zachwycały, a jak kupowałam produkt pełnowymiarowy to długo musiałam się z nimi męczyć. Po zużyciu próbki (starczyła mi na 5 razy), kupiłam miniaturowy zestaw produktów firmy ALPHA-H, jednym z nich był właśnie MICRO CLEANSE EXFOLIATOR. Szok. Znów byłam zachwycona, tak samo jak przy pierwszym użyciu. Nie było wyjścia. Musiałam kupić pełen produkt. Wcześniej połowę próbki oddałam koleżance, która ma skórę mieszaną z grudkami na brodzie, świecącym się czołem i przesuszonymi policzkami. Tak była zachwycona, że po 2 dniach obie zamówiłyśmy produkt pełnowymiarowy. Na tą chwilę jestem w połowie drugiej tubki. Stosuję 1-2 razy w tygodniu i do tej pory po każdym użyciu tak samo zachwycam się tym produktem. Minusów nie zauważyłam.

– ENGLISH –

I’m sure you already know the company ALPHA-H. Especially their tonic LIQUID GOLD. I also have this product, as well as few others. Half I love, half not too much (not because they are bad, but because I have better). Today I would like to present you my favorite product of this company – facial MICRO CLEANSE EXFOLIATOR. According to the producer: ‘Micro Cleanse Exfoliator is known as “Microdermabrasion in a tube”. Instantly clears the skin, pores and follicles of dead cells, blackheads and debris whilst smoothing out lines and wrinkles’. Words “microdermabrasion in a tube” for a long time effectively deters me from buying this product. I was afraid that for my delicate and very thin skin this product will be too strong. Because I didn’t find in Dubai products ALPHA-H stationary, but I really wanted to try, I ordered them from Singapore online store. All details you will find at the end of the post. When I ordering Liquid Gold, I got sample of cleanse micro exfoliator as a gift. Long time it lay in the bathroom in a basket with samples. One day after the runny, my skin around the nose was horribly dried but the process of regeneration is it at least a few days. I thought it would be easier used peeling. My face scrub was too gently and then I remembered about the sample. I used and I fell in love. The product wasn’t killer as I thought (I meant the thickness of the grains). They are tiny, but cleaning skin so well that I’m sure even people with oily skin will be satisfied with this product. Fantastically cleansed and refreshed my skin, because of the cooling effect. After rinsing my face was super-tense, but not dried out. I didn’t want immediately get crazy. I had experience with products that delighted in the form of samples, but when I bought full-size I was disappointed. After I finished the sample (sufficed me 5 times) I bought a miniature set of products ALPHA-H, one of them was MICRO CLEANSE EXFOLIATOR. Shock! Again, I was delighted, as well as the first use. There was no chanced, I had to buy a full-size product. Previously, half of the sample I gave to my colleague who has combination skin with lumps on the chin, glowing forehead and dry cheeks. She was so happy that after 2 days we both ordered the full-size product. At the moment I’m in the middle of the second tube. I’m using this cleanser 1-2 times a week and after each use I’m delighted with this product. I didn’t notice minuses.

IMG_8398IMG_8402

Koszt 100ml takiego cudeńka to 132AED (110PLN). Starczył mi na ponad rok regularnego używania, choć wiem, że mój mąż okazjonalnie również mi go podkradał. Uważam więc, że cena jest jak najbardziej w porządku. Szczególnie, że drugie opakowanie udało mi się kupić z 30% zniżką.

Z firmy ALPHA-H z czystym sumieniem polecam Wam jeszcze LIQUID GOLD oraz VITAMIN C SERUM, które jest w postaci wodnej. Ich recenzje z czasem pojawią się na blogu.

Teraz chciałabym polecić Wam sklep internetowy, z którego zamawiam te produkty. Zaznaczam, że nie jestem z nim w żaden sposób związana. Trafiłam na niego przypadkowo i po 2 latach regularnych zakupów stwierdzam, że jestem bardzo zadowolonym klientem. Firma to LUXOLA – http://www.luxola.com. Pochodzi z Singapuru, ale wysyła na cały świat. Jeśli zamówienie przekracza 450AED (375PLN) przesyłka jest darmowa, jeśli wasze zamówienie jest poniżej tej kwoty, to firma dolicza 57AED (48PLN) za przesyłkę. Tak jest w przypadku Dubaju. Nie jestem pewna jak sytuacja wygląda z innymi krajami, ale domyślam się że bardzo podobnie. Przynajmniej raz w miesiącu firma oferuje nam 2 godzinne zniżki 25-30%. Kilka razy do roku 35% zniżki na dany asortyment: kosmetyki do makijażu, pielęgnację twarzy, pielęgnację ciała, albo akcesoria. Warto stworzyć sobie LISTĘ ŻYCZEŃ, bo kilka razy zdarzyło mi się dostać maila z informacja o 30% zniżce na produkty, które aktualnie w niej się znajdują. Jest to super opcja, bo wtedy nie ma podziału na asortyment. Pamiętam też, że dostałam 25% zniżki jako nowy klient. Nie wiem jak sytuacja przedstawia się na tę chwilę. Wcześniej dołączali również próbki do zamówienia, ale w tym roku jeszcze żadnej nie dostałam 😦 Obsługa sklepu jest miła i pomocna. Raz otrzymałam zły produkt, wysłałam maila ze zdjęciem i zaraz następnego dnia został wysłany do mnie produkt właściwy. Tamten mogłam zatrzymać. Na każde pytanie otrzymałam rzetelną odpowiedź. Sama oferta sklepu jest bardzo interesująca. Nawet z moim szczęściem do bubli, nie udało mi się na nic takiego trafić. Z 80% produktów zakupionych w tym sklepie jestem bardzo zadowolona, pozostałe 20% są trochę lepsze niż ok.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam udanych zakupów.

– ENGLISH –

100ml of this product costs 132AED (36USD) and sufficed me for more than a year of regular use. So I think that the price is really good. Especially that the second tube I bought with a 30% discount.

From the ALPHA-H company I can recommend you also LIQUID GOLD and VITAMIN C SERUM, which is in the water form. I will do their reviews soon.

Now I would like to instruct you the shop from which I ordered these products. Since 2 years of regular purchases I can say that I’m a very satisfied customer. Note, that I’m not connected with this store in any way. The company name is LUXOLA – http://www.luxola.com. Originally comes from Singapore, but sends on the whole world. If the order exceeds 450AED (122USD) the shipping is free. If your order is below this amount, the company will add 57AED (15USD) to your purchase. Those amounts pertains Dubai, I’m not sure about the other countries, but I guess that the costs are very similar. At least once a month, the company offers us 2-hour discounts of 25-30%. Few times a year 35% discount on a range of products: Make-up, skincare, bath&body, or accessories. I suggest you to create a WISHLIST, because a few times I get an e-mail with information about the 30% discount on the items which currently I have in there. This is a great option, because in this case, there is no division on the range. I also remember that I got a 25% discount as a new customer. But I don’t know how the situation looks at the moment. Customer Service in the store is nice and helpful. Also the shop offer is very interesting.

Have a great shopping.

Your Jasmine

Advertisements

5 comments

 1. Thanks a bunch for sharing this with all folks you actually understand what you’re talking about!
  Bookmarked. Please also discuss with my site =). We can have a link exchange arrangement among us

  Like

 2. Zapewne sprawdziłby się też u mnie, mam cerę mieszaną. Na razie jednak mam co używać, ale jak skończę swoje zapasy, możliwe że się na niego skuszę. Dzięki za odpowiedzi w poprzednich postach 🙂

  Like

  1. To ja dziękuję Ci za komentarze 🙂 Podziel się czego Ty używasz do oczyszczania twarzy? Ja na codzień jestem wierna Biodermie (od 4 lat), ale chętnie wypróbuję coś nowego.

   Like

   1. Jeśli chodzi o peeling to teraz jestem na etapie Love me green organic – peeling z olejkiem z ekologicznych pomarańczy i pudrem z ziaren arganu. W okresie jesienno- zimowym są to kwasy: jabłkowy oraz mlekowy (kupuję na http://www.zrobsobiekrem.pl). Również stosowałam korund (też ten sam sklep). W kwestii maseczek to glinki: czarna, czerwona oraz spirulina a także błoto z morza martwego. Jeśli chodzi o tonik to od jakiegoś czasu Eva Natura Herbal Garden zawiera ekstrakt z czerwonej koniczyny oraz sok z aloesu, jest łagodny, stosuję rano po umyciu twarzy żelem/ kremem do mycia, późnej tonik, oraz wieczorem po demakijażu (produkt polski, pisałam o nim u siebie). Do demakijażu stosuję płyny micelarne z różnych firm i w 99% jestem zadowolona. (Teraz Melisa, również polska firma). Ależ się rozpisałam 🙂 Pozdrawiam.

    Like

    1. Super, naprawdę pomocne informacje. W grudniu wybieram się do Polski, wiec koniecznie muszę przyjrzeć się ofertom sklepów “zrób sobie krem” i “biochemia urody”. Dużo dobrego słyszałam o ich produktach. Bardzo Ci dziękuję.

     Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s